Link :: 31.08.2006 :: 21:54
Juz dawno mnie tu nie bylo... Tak wiele sie zmienilo i w sumie nie wiem od czego zaczac... Ktos kiedys powiedzial ze najlepiej od poczatku ale gdzie on jest - sama nie wiem...
Moze zaczne od tego ze nie jestem z Krzyskiem. Dlaczego? Poprostu zdradzil mnie... i tyle. Ze swoje przyjaciolka ktora (cytuje) "Bardzo mu pomagala kiedy mnie nie bylo". To dopiero przyjaciolka:/ Pewnie kazdego dnia musiala go trzymac za raczke bo biedny 23-letni facet nie potrafi sobie sam nawet dupy, za przeproszeniem podetrzec... Jak sobie to wszystko przypomne to az mnie w dupie szczypi
Druga sprawa to to ze dlugo nie czekalam az na choryzoncie pojawil sie drugi facet niestety o tym samym imieniu ale zeby dalo rade sie pokapowac to uzyje ksywki-lalaola (tak go nazwalysmy z kumpelami) Na poczatku zycie jak w Madrycie jednak ostatnio cos sie pieprzy jednak nie wiem co... Na razie jestesmy tylko kumplami, na razie... Juz bylo 5 minut w sumie teraz juz jest 6 i troche, ale nie jest tak rozowo jak w przypadku Krzyska, bo niestety lalaola ma 28 lat czego moja mama notorycznie nie akceptuje...
Nastepna sprawa- pracuje. W pizzerii Jest co zjes ale pracy tez nie ma malo. Daje jednak rade
We wtorek przyjechalam z Krakowa bylam na 10-dniowym stypendium... ale o tym jutro ide nynac... buzka
Komentuj(0)





~*~*~*~


~~♥Design by Darkness♥~~




Book of Love...

look
write


It was...

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec



I love...

Shakira: "Hips don't lie"


'>


No WiEc MuZyCzKa JuZ JeSt:)NiEsTeTy wSzYsTkIe uTwOrY wLaCzAjA SiE RoWnOcZeSNiE wIeC rEsZtE tRzeBa WyLaCzYc. mAm naDzIeJe zE sPoDoBa wAm sIe MoJ WyBoR:) bUzKa





FaJnIuTkIe bLoGaSkI

Lordvoldemort "Urazy mierzy sie nie intencja kaleczacego, lecz wrazliwoscia kaleczonego." - o wszystkim i o wszystkich...


Siasica "Zycie - to okres czasu, ktorego jedna polowe zatruwaja nam rodzice, a druga dzieci. " - poprostu zycie z nutka... a z reszta sprawdzcie sami;)


Ewelinka"Milosc to nie staw, w ktorym mozna zawsze znalezc swoje odbicie. Milosc ma przyplywy i odplywy. Ma tez swoje rozbite okrety, zatopione miasta, osmiornice i skrzynie zlota i perel. Ale perly leza gleboko."-o milosci, przyjazni, nienawisci i innych uczuciach jednej z nastolatek naszego globu...


Blanda "Mamy trzy rodzaje przyjacioł: tych, ktorzy nas kochaja, tych, ktorym jestesmy obojetni, i tych, ktorzy nas nienawidza."-czyli prawdy o wspolczesnych wartosciach...