Komentarze // vaniiilka.talk.pl

Juz w piatek wyjezdzam... Z jednej strony ciesze sie bo zobacze Agule i Frajerka, kuzynow, Janitke i Jele i wszystkich innych ktorych tu nie wymienilam:) No i oczywiscie moja mysze, ale to swoja droga...
Wczoraj jak szukalam muzy na bloga na jednej stronce bylo chyba z 20 wirusow!!! Na szczescie Krzysiek jak byl ostatnio zainstalowal avast (bezplatna reklama;P) ale ja i tak (blondynka) nie wiedzialam co mam zrobic wiec z gadacza napisalam mu eska zeby do mnie zadzwonil bo mam problem... No i zadzwonil:) Pomogl mi pozbyc sie tych cholernych koni trojanskich i pozniej troszke pogadalalismy. Tak mi brakowalo jego glosu, oddechu, smiechu... Brakowalo mi tego jak spragnionemu wody, jak gluchemu szumu morza, jak niewidomemu widoku gwiazd, jak teskniacemu swej milosci...
Pozniej jeszcze tu cos nabazgrze...:) buzka

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.06.2013 :: 17:31 :: 197.251.167.104

prince

hi

26.07.2006 :: 15:02 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica


napisalam komenta dla ciebie na moim blogu...
jezu...[!][!][!]
no a zauwazylas ze ta cala gownazeria robi sie coraz bardziej cwana?? =/ ja w ich wieku nie odwazylabym sie na takie teksty i w gole...:/:/
25.07.2006 :: 11:22 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

och jakie to słodkie=*
ja nie usłysze głosu mojego misia, nie poczuje jego oddechu jeszcze przez wiele miesiecy...
[*]
to mnie powoli zabija :(

u mnie ganz neu nocia!!
;-*
widze ze jestem w linkach xd

[życie z nutką?? ;>;>] hmmm...
;-) heh
paps=*=*
=*
24.07.2006 :: 12:13 :: 213-238-80-147.adsl.inetia.pl

roxa

hejka widze ze twoj blog nabiera tempa... trzymaj tak dalej pozdrowionka wpadaj na mojego bloga czasami papapa <buzki>
23.07.2006 :: 18:30 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blanda

Ta czcionka trochę przeszkadza w czytaniu...;)
Talk.pl :: Wróć