Komentarze // vaniiilka.talk.pl

Znow moge wyrwac z kalendarza kolejna kartke z napisem 13-czwartek.
Mimo iz nic szczegolnego sie dzisiaj nie wydarzylo jest mi dziwnie zle i przykro... Moze to dlatego ze Krzysiek nie przyjedzie bo musi isc do pracy, a moze dlatego ze w moim polamanym juz tyle razy serduchu, po tylu gipsach i szynach gipsowych boje sie ze on tylko szuka pretekstu, glupiej wymowki...
Codziennie zapewnia mnie o swojej milosci a bez jego sms-ow na dobranoc nie potrafie usnac jednak boje sie ze znajdzie jakas ladniejsza i lepsza dziewczyne, bo badz co badz wiele dziewczyn oglada sie za nim.
Moje obawy staram sie zamieniac na zaufanie. Taka wymiana jak w kantorze. Ale jeszcze dwa tygodnie i do domku...
Myslalam ze ludzie starej daty tacy jak moja babcia tylko z pozoru sa starej daty, a tak na prawde tylko graja na zwloke. Dzis jednak przekonalam sie ze bylam w bledzie. Slyszac kazania na temat Krzyska myslalam ze czasz mi rozje***
"Kiedy zacznie sie szkola powinniscie spotykac sie tylko w weekendy, zebys sobie nie zawalila szkoly. Przed toba jeszcze studia itp, itd masakra
Przed chwila na gg poklocilam sie z Krzyskiem i jest mi cholernie przykro. Pisze ze mna tak jakby wcale nie chcial! Dlaczego on to robi
Na moje pytania typu czy jest zmeczony po pracy, co u niego slychac gdzie byl, co robil, on odpowiada zdaniami pojedynczymi tak jakby odprawial inkwizytora a nie pisal ze swoja dziewczyna ktora kocha i za ktora bardzo teskni wg swojego mniemania...




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.07.2006 :: 22:08 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica.talk.pl

nie odbieraj wszystkiego w ten sposób
może to za szybko zeby wyciagac takie wnioski i widziec wszystko w czarnych kolorach:>
a jesli czeka cie KOLEJNE zlamanie serca
to naprawde ci wspolczuje bo to najgorszy bol...
19.07.2006 :: 20:05 :: host-ip22-167.crowley.pl

blanda

Tacy już są faceci... szczególnie przepracowani=P.
Talk.pl :: Wróć